Wie zijn wij?

Bouwen in Gelderland is zeer recent als nieuwe titel geïntroduceerd. De verwachting is, dat het magazine een vergelijkbare toonaangevende positie in de Gelderse bouw- en installatiewereld gaat veroveren als Bouwen in het Oosten in deze regio. Het blad richt zich op de professionals in de bouw, zowel opdrachtgevers als uitvoerende, adviserende en controlerende bedrijven.

Redactie, persberichten, nieuwtjes en/of noviteiten

Gerard van Leeuwen
T 0515 – 429 429 of
06 – 25 02 73 47
redactie@bouweningelderland.nl

Jolanda Groothuis
T 06 – 20 43 01 09
jolanda@bouweningelderland.nl

Heeft u nieuws?

Heeft u interessant nieuws of een bijzonder verhaal? Laten het ons weten via info@bouweningelderland.nl

    Fotografie

    Advertentietarieven en/of advertorials

    Wim van ’t Hoff 
    T 06 – 39 77 78 00
    E info@mooiefoto.nl

    OKT2020

    Digna Schoonen
    T 06 – 44 20 99 10
    digna@bouwenin
    gelderland.nl

    Erik Kuipers
    T 06 – 19 68 59 76
    erik@bouwenin
    gelderland.nl

    Rob van Luit
    T 06 – 18 44 83 55
    rob@bouweningelderland.nl

    Vormgeving & opmaak

    Nanno van Leeuwen
    T 06 – 15 63 57 06
    E nanno@bouwenin
    gelderland.nl

    Hannique de Jong
    T 06 – 194 760 24
    E hannique@bouweningelderland.nl

    Fotografie

    Wim van ’t Hoff 
    T 06 – 39 77 78 00
    E info@mooiefoto.nl

    Advertentietarieven en/of advertorials

    Digna Schoonen
    T 06 – 44 20 99 10 digna@bouwenin gelderland.nl

    Erik Kuipers
    T 06 – 19 68 59 76 erik@bouwenin gelderland.nl

    Rob van Luit
    T 06 – 18 44 83 55
    rob@bouweningelderland.nl

    Vormgeving & opmaak

    Nanno van Leeuwen
    T 06 – 15 63 57 06
    E nanno@bouwenin
    gelderland.nl

    Hannique de Jong
    T 06 – 194 760 24
    E hannique@bouweningelderland.nl

    Fotografie

    Wim van ’t Hoff 
    T 06 – 39 77 78 00
    E info@mooiefoto.nl

    Advertentietarieven en/of advertorials

    Digna Schoonen
    T 06 – 44 20 99 10
    digna@bouweningelderland.nl

    Erik Kuipers
    T 06 – 19 68 59 76
    erik@bouweningelderland.nl

    Rob van Luit
    T 06 – 18 44 83 55
    rob@bouweningelderland.nl

    Vormgeving & opmaak

    Nanno van Leeuwen
    T
    06 – 15 63 57 06
    E
    nanno@bouweningelderland.nl

    Hannique de Jong
    T 06 – 194 760 24
    E hannique@bouweningelderland.nl

    Heeft u nieuws?

    Heeft u interessant nieuws of een bijzonder verhaal? Laten het ons weten via info@bouweningelderland.nl